Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Doskonałe obcinanie męskie

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
60-768 Poznań> Matejki 36 / 2
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
61 864 36 21

Doskonałe obcinanie męskie Informacja o ofercie:
Zadbaj o swój image nie tylko w kwestii ubioru, ale też atrakcyjnej fryzury. Wprawne strzyżenie nożyczkami i maszynką, a także inne usługi fryzjerskie to podstawa, jeśli chcesz się odpowiednio prezentować w każdej sytuacji. Jeżeli zależy ci na idealnej fryzurze, warto zainwestować w usługi kompetentnego fryzjera, który poza umiejętnością obsługi klasycznej maszynki, znakomicie radzi sobie także z nożyczkami oraz grzebieniem, a przy szczególnych okazjach także z brzytwą. Szykowny mężczyzna dba o swoje włosy, zatem korzysta z usług profesjonalnych fryzjerów.
Strzyżenie mężczyzn jest wbrew pozorom trudną usługą. Co prawda krótkie włosy przycina się zwykle prędzej aczkolwiek należycie przygotowana fryzura nadaje pasujący formę głowie a wskutek tego niezmiernie wpływa na globalny wizerunek twarzy tudzież figury. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże ale dodatkowo doradza jak również poprawnie dobiera odmianę cięcia do kształtu głowy oraz buzi klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: