Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
72-010 Police> 26 Kwietnia 12
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
512 657 067

Zachwycające przycinanie mężczyzn Informacja o ofercie:
Zadbane, stylowo przycięte włosy to najlepsza wizytówka każdego mężczyzny. Korzystając z usług uzdolnionych fryzjerów możesz liczyć na elegancką fryzurę pasującą do twojego stylu i twojej twarzy. męskie strzyżenie chociaż dziś nierzadko sprowadzane do podcinania włosów maszynką, w pełni fachowym wydaniu w żadnym wypadku nie powinno obyć się bez udziału nożyczek, które przydadzą fryzurze ostatecznego kształtu. Jeżeli zależy ci na pięknej fryzurze, nie oszczędzaj na strzyżeniu.
Strzyżenie mężczyzn jest mimo powszechnemu wierzeniu trudną usługą. Choć krótkie włosy strzyże się przeważnie szybciej pomimo tego odpowiednio przygotowana fryzura nadaje pasujący kontur głowie a z tej przyczyny wybitnie wpływa na całościowy wizerunek twarzy a także postawy. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże lecz dodatkowo radzi a także poprawnie łączy model cięcia do kształtu głowy jak również buzi mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: