Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
48-300 Nysa> Bohaterów Warszawy 5
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
77 448 43 30

Wyśmienite przycinanie mężczyzn Informacja o ofercie:
Każdy szarmancki mężczyzna powinien zadbać o modny ubiór jak również gustowną fryzurę. Korzystając z usług uzdolnionych fryzjerów możesz liczyć na modną fryzurę pasującą do twojego stylu i twojej fizjonomii. Jeżeli zależy ci na pięknej fryzurze, warto zainwestować w usługi doświadczonego fryzjera, który poza obsługą klasycznej maszynki, doskonale radzi sobie też z nożyczkami i grzebieniem, a przy specjalnych okazjach również z brzytwą. Profesjonalne strzyżenie męskie to taki typ usługi, z której warto korzystać.
Usługa strzyżenia męskiego jest wbrew pozorom trudną usługą. Choć krótkie włosy skraca się najczęściej szybciej lecz odpowiednio wymodelowana fryzura nadaje dostosowany kształt głowie a z tej przyczyny niezmiernie wpływa na globalny wygląd twarzy i figury. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże lecz także doradza a także stosownie łączy model strzyżenia do kształtu głowy oraz buzi klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: