Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
76-200 Słupsk> Filmowa 3d
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
59 841 16 27

Zniewalające strzyżenie męskie Informacja o ofercie:
Zadbaj o swój image nie tylko w kwestii ubioru, ale też atrakcyjnej fryzury. Korzystając z usług uzdolnionych fryzjerów możesz liczyć na modną fryzurę dobraną do twojego stylu oraz twojej fizjonomii. Wprawne strzyżenie to w pierwszej kolejności kompetencja fryzjera do doboru takiej fryzury, która będzie pasowała danemu mężczyźnie, będzie dodawała mu wdzięku i dyskretnej klasy. Na męskim strzyżeniu nie warto oszczędzać, szczególnie gdy pragniesz nosić stylową fryzurę.
Strzyżenie męskie jest wbrew pozorom trudną usługą. Co prawda krótkie włosy strzyże się w większości wypadków prędzej lecz przyzwoicie wymodelowana fryzura nadaje dostosowany kontur głowie a wobec tego bardzo wpływa na całkowity wygląd twarzy tudzież figury. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże lecz również radzi a także akuratnie łączy formę strzyżenia do kształtu głowy oraz twarzy mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: