Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
83-340 Sierakowice> Słupska 2 / 22c
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
781 875 345

Imponujące przycinanie mężczyzn Informacja o ofercie:
Fundamentalne przymioty gustownego mężczyzny to stylowy ubiór, porządne buty i modna fryzura. Gdy stawiasz na jakość, możesz liczyć na rewelacyjną fryzurę perfekcyjnie dopasowaną do twojego indywidualnego stylu. Profesjonalne strzyżenie to przede wszystkim biegłość fryzjera do wyboru takiej fryzury, która będzie pasowała do danego mężczyzny, będzie dodawała mu szyku i dyskretnej elegancji. Pragniesz interesująco wyglądać, wybierz fryzjera męskiego, który zna się na swoim fachu.
Strzyżenie mężczyzn jest wbrew pozorom wymagającą usługą. Chociaż krótkie włosy skraca się z reguły prędzej jakkolwiek dobrze przygotowana fryzura nadaje dobrany kontur głowie a stąd niezmiernie wpływa na ogólny wizerunek twarzy a także sylwetki. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże ale także radzi jak również prawidłowo dobiera typ strzyżenia do kształtu głowy i buzi mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: