Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
30-383 Kraków> Szwai 14
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
517 495 058

Imponujące przycinanie męskie Informacja o ofercie:
Każdy dbający o siebie mężczyzna powinien zadbać o modne ubranie i stylową fryzurę. Stylową fryzurę wykonasz w wyspecjalizowanym salonie fryzjerskim, gdzie w pierwszym rzędzie skupia się na jakości usługi, a nie wyłącznie na jej cenie. Strzyżenie męskie choć dziś bardzo często redukowane do podcinania włosów za pomoca maszynki, w pełni fachowym wydaniu nigdy nie powinno obyć się bez udziału nożyczek, które przydadzą fryzurze ostatecznego szlifu. Jeśli zależy ci na pięknej fryzurze, nie oszczędzaj na strzyżeniu.
Strzyżenie mężczyzn jest wbrew pozorom trudną usługą. Choć krótkie włosy obcina się zwykle prędzej jednak należycie wymodelowana fryzura nadaje dobry formę głowie a w związku z tym wybitnie wpływa na ogólny wizerunek twarzy i sylwetki. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże ale również radzi oraz należycie dobiera typ cięcia do kształtu głowy jak również twarzy mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: