Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Kapitalne cięcie męskie

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
62-709 Malanów> Różana 2
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
609 611 771

Kapitalne cięcie męskie Informacja o ofercie:
Zadbaj o swój image nie tylko w kwestii ubioru, ale także modnej fryzury. Wprawne strzyżenie maszynką oraz nożyczkami, a także pozostałe usługi fryzjerskie to podstawa, jeśli chcesz się porządnie prezentować w każdej sytuacji. Wprawne strzyżenie to przede wszystkim uzdolnienie fryzjera do doboru takiej fryzury, która będzie pasowała do danego mężczyzny, będzie przydawała mu szyku i dyskretnej elegancji. Jeśli zależy ci na niebanalnej fryzurze, nie oszczędzaj na strzyżeniu.
Strzyżenie mężczyzn jest wbrew pozorom trudną usługą. Owszem krótkie włosy obcina się przeważnie szybciej niemniej jednak porządnie przygotowana fryzura nadaje zharmonizowany formę głowie a stąd wybitnie wpływa na ogólny wygląd twarzy oraz figury. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże ale również doradza jak również odpowiednio dobiera wersję strzyżenia do kształtu głowy a także buzi klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: