Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
56-416 Twardogóra> Wielkopolska 27a
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
724 152 666

Znakomite strzyżenie mężczyzn Informacja o ofercie:
Zadbaj o swój wizerunek nie tylko w kwestii stroju, ale również atrakcyjnej fryzury. Nie zapominaj, że strzyżenie męskie to nie tylko maszynka, to też nożyczki, mycie, tuszowanie siwizny czy modelowanie włosów dla zdobycia jak najlepszego rezultatu. Jeżeli zależy ci na idealnej fryzurze, warto zainwestować w usługi doświadczonego fryzjera, który poza obsługą klasycznej maszynki, doskonale radzi sobie także z nożyczkami i grzebieniem, a przy szczególnych okazjach także z brzytwą. Stylowy mężczyzna dba o swoje włosy, tym samym korzysta z usług profesjonalnych fryzjerów.
Strzyżenie męskie jest wbrew pozorom trudną usługą. Owszem krótkie włosy skraca się z reguły prędzej acz odpowiednio przyrządzona fryzura nadaje dopasowany kształt głowie a wobec tego wybitnie wpływa na generalny wygląd twarzy oraz postury. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże ale także radzi oraz trafnie łączy wariant cięcia do kształtu głowy a także buzi mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: