Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
05-510 Chylice> Starochylicka 18
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
22 737 07 28

Kapitalne obcinanie mężczyzn Informacja o ofercie:
Jeżeli zależy ci na modnej fryzurze, nie oszczędzaj na strzyżeniu włosów. Stylową fryzurę wykonasz w wyspecjalizowanym salonie fryzjerskim, gdzie przede wszystkim skupia się na jakości usługi, a nie wyłącznie na jej cenie. Profesjonalne strzyżenie to przede wszystkim uzdolnienie fryzjera do wyboru takiej fryzury, która będzie pasowała do danego mężczyzny, będzie dodawała mu uroku i dyskretnej elegancji. Chcesz atrakcyjnie wyglądać, wybierz fryzjera męskiego, który zna się na swoim fachu.
Strzyżenie męskie jest wbrew publicznemu sądzeniu wymagającą usługą. Wprawdzie krótkie włosy obcina się zwykle szybciej acz należycie wymodelowana fryzura nadaje dobrany formę głowie a z tej przyczyny bardzo wpływa na całkowity wygląd twarzy a także figury. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże lecz dodatkowo doradza i prawidłowo dobiera model cięcia do kształtu głowy oraz twarzy klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: