Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
81-386 Gdynia> Kilińskiego 8
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
58 620 54 75

Zniewalające cięcie męskie Informacja o ofercie:
Zadbaj o swój wygląd nie tylko w kwestii stroju, ale również modnej fryzury. Korzystając z usług uzdolnionych fryzjerów możesz liczyć na modną fryzurę dobraną do twojego stylu jak również twojej twarzy. Usługi profesjonalnego strzyżenia mężczyzn w dużym stopniu zależą od wprawy oraz osobistych umiejętności fryzjera, który potrafi operować nie tylko maszynką, ale także nożyczkami, a często również brzytwą. Szykowny mężczyzna dba o swoje włosy, tym samym korzysta z usług zawodowych fryzjerów.
Strzyżenie męskie jest wbrew pozorom wymagającą usługą. Choć krótkie włosy obcina się najczęściej szybciej lecz poprawnie wymodelowana fryzura nadaje dobrany kształt głowie a stąd wybitnie wpływa na globalny wygląd twarzy oraz postury. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże lecz również radzi jak również właściwie łączy typ strzyżenia do kształtu głowy oraz buzi mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: