Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
01-876 Warszawa> Broniewskiego 85
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
22 633 05 20

Wyśmienite obcinanie męskie Informacja o ofercie:
Istotne aspekty eleganckiego mężczyzny to stylowa odzież, zadbane obuwie jak również modna fryzura. Nie zapominaj, iż męskie strzyżenie to nie tylko maszynka, to również nożyczki, mycie, ukrywanie siwizny lub modelowanie włosów dla zdobycia jak najlepszego rezultatu. Usługi profesjonalnego strzyżenia mężczyzn w dużym stopniu zależą od wprawy i indywidualnych zdolności fryzjera, który umie manewrować nie tylko maszynką, ale też nożyczkami, a częstokroć również brzytwą. Na strzyżeniu męskim nie opłaca się oszczędzać, zwłaszcza gdy pragniesz nosić modną fryzurę.
Strzyżenie męskie jest wbrew pozorom trudną usługą. Chociaż krótkie włosy skraca się najczęściej prędzej jakkolwiek porządnie przygotowana fryzura nadaje dobry kontur głowie a wskutek tego niezmiernie wpływa na generalny wizerunek twarzy i postawy. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże ale również doradza jak również akuratnie dobiera typ strzyżenia do kształtu głowy jak również twarzy mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: