Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
18-400 Łomża> Małachowskiego 6 / 55
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
86 219 04 70

Wyśmienite strzyżenie męskie Informacja o ofercie:
Każdy szarmancki mężczyzna winien zadbać o modne ubranie oraz stylową fryzurę. Korzystając z usług uzdolnionych fryzjerów możesz liczyć na modną fryzurę pasującą do twojego stylu jak również twojej fizjonomii. Strzyżenie męskie choć obecnie nader często ograniczane do podcinania włosów za pomoca maszynki, w pełni profesjonalnym wydaniu w żadnym wypadku nie powinno obyć się bez udziału nożyczek, które nadadzą fryzurze ostatecznego kształtu. Szykowny mężczyzna dba o swoje włosy, wobec tego korzysta z usług profesjonalnych fryzjerów.
Strzyżenie męskie jest wbrew powszechnemu twierdzeniu trudną usługą. Chociaż krótkie włosy przycina się zwykle szybciej jakkolwiek dobrze przygotowana fryzura nadaje dopasowany formę głowie a wskutek tego niezmiernie wpływa na całkowity wygląd twarzy i sylwetki. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże lecz dodatkowo doradza jak również prawidłowo łączy wersję strzyżenia do kształtu głowy i twarzy mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: