Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
42-523 Dąbrowa Górnicza> Ząbkowicka 17
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
32 260 70 33

Imponujące przycinanie męskie Informacja o ofercie:
Kluczowe przymioty eleganckiego mężczyzny to szykowna odzież, porządne buty a także modna fryzura. Precyzyjne strzyżenie maszynką oraz nożyczkami, a jak również pozostałe usługi fryzjerskie to podstawa, jeśli pragniesz się odpowiednio prezentować w każdej sytuacji. Strzyżenie męskie chociaż współcześnie bardzo często sprowadzane do podcinania włosów za pomoca maszynki, w pełni fachowym wydaniu nigdy nie powinno obyć się bez udziału nożyczek, które przydadzą fryzurze ostatecznego kształtu. Stylowy mężczyzna dba o swoje włosy, zatem korzysta z usług profesjonalnych fryzjerów.
Usługa strzyżenia męskiego jest wbrew pozorom trudną usługą. Chociaż krótkie włosy strzyże się z reguły prędzej ale prawidłowo przygotowana fryzura nadaje odpowiedni kształt głowie a w związku z tym wybitnie wpływa na całościowy wygląd twarzy i postawy. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże lecz dodatkowo doradza oraz stosownie dobiera wersję strzyżenia do kształtu głowy a także twarzy mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: