Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
03-131 Warszawa> Mehoffera 45E
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
517 662 018

Oszałamiające strzyżenie mężczyzn Informacja o ofercie:
Jeśli zależy ci na atrakcyjnej fryzurze, nie oszczędzaj na strzyżeniu włosów. Stawiając na jakość, możesz liczyć na rewelacyjną fryzurę perfekcyjnie dobraną do twojego indywidualnego stylu. Usługi wprawnego strzyżenia mężczyzn w dużym stopniu zależą od doświadczenia i indywidualnych zdolności fryzjera, który umie operować nie tylko maszynką, lecz także nożyczkami, a nierzadko nawet brzytwą. Jeżeli zależy ci na pięknej fryzurze, nie oszczędzaj na strzyżeniu.
Strzyżenie mężczyzn jest wbrew pozorom trudną usługą. Choć krótkie włosy strzyże się w większości wypadków szybciej ale poprawnie wymodelowana fryzura nadaje pasujący kontur głowie a w następstwie tego niezmiernie wpływa na całkowity wizerunek twarzy i postawy. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże lecz również doradza a także akuratnie łączy typ strzyżenia do kształtu głowy i buzi mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: