Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
72-300 Gryfice> marsz. Piłsudskiego 33
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
603 699 644

Perfekcyjne cięcie mężczyzn Informacja o ofercie:
Jeżeli zależy ci na atrakcyjnej fryzurze, nie oszczędzaj na obcinaniu włosów. Wprawne strzyżenie nożyczkami oraz maszynką, a jak również pozostałe usługi fryzjerskie to podstawa, jeśli chcesz się porządnie prezentować w każdej sytuacji. męskie strzyżenie chociaż obecnie nader często ograniczane do podcinania włosów za pomoca maszynki, w pełni profesjonalnym wydaniu w żadnym razie nie powinno obyć się bez udziału nożyczek, które nadadzą fryzurze ostatecznego szlifu. Pragniesz atrakcyjnie wyglądać, wybierz fryzjera męskiego, który zna się na swoim fachu.
Strzyżenie mężczyzn jest pomimo generalnemu wierzeniu wymagającą usługą. Chociaż krótkie włosy strzyże się zazwyczaj prędzej acz porządnie wymodelowana fryzura nadaje dostosowany kształt głowie a więc bardzo wpływa na całościowy wizerunek twarzy oraz postawy. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże lecz także radzi jak również właściwie dobiera formę strzyżenia do kształtu głowy a także buzi klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: