Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Dobre cięcie mężczyzn

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
10-686 Olsztyn> Boenigka 7 / C
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
660 421 533

Dobre cięcie mężczyzn Informacja o ofercie:
Jeżeli zależy ci na modnej fryzurze, nie oszczędzaj na obcinaniu włosów. Precyzyjne strzyżenie nożyczkami oraz maszynką, a jak również pozostałe usługi fryzjerskie to podstawa, jeśli chcesz się porządnie prezentować w każdej sytuacji. męskie strzyżenie choć dziś bardzo często ograniczane do podcinania włosów maszynką, w pełni zawodowym wydaniu w żadnym wypadku nie powinno obyć się bez udziału nożyczek, które nadadzą fryzurze ostatecznego kształtu. Chcesz interesująco wyglądać, wybierz fryzjera męskiego, który zna się na swoim fachu.
Usługa strzyżenia męskiego jest wbrew publicznemu mniemaniu wymagającą usługą. Choć krótkie włosy przycina się w większości wypadków prędzej jednakże prawidłowo wymodelowana fryzura nadaje odpowiedni formę głowie a w związku z tym niezmiernie wpływa na ogólny wizerunek twarzy i sylwetki. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże ale również radzi a także poprawnie dobiera model strzyżenia do kształtu głowy oraz twarzy klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: