Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
58-300 Wałbrzych> Słowackiego 22
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
74 842 53 85

Fenomenalne przycinanie mężczyzn Informacja o ofercie:
Elementarne atrybuty gustownego mężczyzny to stylowy strój, porządne obuwie jak również modna fryzura. Korzystając z usług zdolnych fryzjerów możesz liczyć na elegancką fryzurę pasującą do twojego stylu jak również twojej fizjonomii. Usługi fryzjerskie dedykowane dla mężczyzn to nie tylko usługi strzyżenia lub układania włosów i brody, w dzisiejszych czasach to również mycie włosów, ich farbowanie lub subtelne przyciemnianie siwizny. Jeżeli zależy ci na pięknej fryzurze, nie oszczędzaj na strzyżeniu.
Strzyżenie mężczyzn jest mimo generalnemu twierdzeniu trudną usługą. Choć krótkie włosy strzyże się przeważnie prędzej niemniej dobrze wymodelowana fryzura nadaje dobry kontur głowie a wobec tego niezmiernie wpływa na ogólny wizerunek twarzy tudzież figury. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże lecz również radzi i należycie dobiera sposób strzyżenia do kształtu głowy i twarzy klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: