Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
22-100 Chełm> al. marsz. Piłsudskiego 32
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
82 564 07 90

Pierwszorzędne cięcie mężczyzn Informacja o ofercie:
Zadbaj o swój wygląd nie tylko w kwestii stroju, lecz również modnej fryzury. Modną fryzurę wykonasz w wyspecjalizowanym zakładzie fryzjerskim, gdzie przede wszystkim skupia się na jakości usługi, a nie wyłącznie na jej cenie. Usługi fryzjerskie dedykowane mężczyznom to nie tylko usługi strzyżenia bądź modelowania włosów i brody, dzisiaj to także mycie włosów, ich farbowanie czy też subtelne przyciemnianie siwizny. Jeżeli zależy ci na stylowej fryzurze, nie oszczędzaj na strzyżeniu.
Usługa strzyżenia męskiego jest wbrew pozorom wymagającą usługą. Owszem krótkie włosy strzyże się zazwyczaj prędzej ale dobrze wymodelowana fryzura nadaje właściwy kształt głowie a toteż wybitnie wpływa na globalny wygląd twarzy oraz figury. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże ale dodatkowo radzi i poprawnie dobiera formę cięcia do kształtu głowy oraz buzi mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: