Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Cudowne obcinanie mężczyzn

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
37-500 Jarosław> Przemyska 7
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
697 411 372

Cudowne obcinanie mężczyzn Informacja o ofercie:
Zadbaj o swój wizerunek nie tylko w kwestii stroju, ale także modnej fryzury. Nie zapominaj, że męskie strzyżenie to nie tylko maszynka, to również nożyczki, mycie, tuszowanie siwizny czy modelowanie włosów dla uzyskania jak najlepszego efektu. męskie strzyżenie choć obecnie nierzadko ograniczane do podcinania włosów maszynką, w pełni zawodowym wydaniu w żadnym wypadku nie powinno obyć się bez udziału nożyczek, które nadadzą fryzurze ostatecznego kształtu. Fachowe strzyżenie męskie to ten typ usługi, z której powinno się korzystać.
Strzyżenie męskie jest mimo powszechnemu twierdzeniu trudną usługą. Wprawdzie krótkie włosy strzyże się zwykle prędzej niemniej przyzwoicie wymodelowana fryzura nadaje zharmonizowany formę głowie a toteż wybitnie wpływa na globalny wygląd twarzy tudzież postury. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże ale również radzi oraz porządnie łączy model cięcia do kształtu głowy jak również buzi klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: