Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
53-676 Wrocław> Sokolnicza 7-17 / 6 (paw. 6)
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
71 355 55 01

Pierwszorzędne obcinanie mężczyzn Informacja o ofercie:
Zadbane, stylowo ostrzyżone włosy to najlepsza wizytówka każdego mężczyzny. Nie zapominaj, że męskie strzyżenie to nie tylko maszynka, to także nożyczki, mycie, tuszowanie siwizny bądź modelowanie włosów dla uzyskania jak najlepszego efektu. Usługi fryzjerskie dedykowane mężczyznom to nie tylko usługi ścinania czy modelowania włosów oraz brody, w dzisiejszych czasach to również mycie włosów, ich farbowanie albo delikatne przyciemnianie siwizny. Profesjonalne strzyżenie męskie to ten rodzaj usługi, z której powinno się korzystać.
Strzyżenie mężczyzn jest pomimo powszechnemu sądzeniu trudną usługą. Chociaż krótkie włosy przycina się najczęściej prędzej acz odpowiednio przyrządzona fryzura nadaje dobry kontur głowie a z tej przyczyny bardzo wpływa na ogólny wizerunek twarzy a także postawy. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże lecz dodatkowo doradza jak również właściwie dobiera wersję cięcia do kształtu głowy oraz twarzy klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: