Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Wspaniałe obcinanie męskie

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
02-791 Warszawa> Stryjeńskich 6 / 1b
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
730 607 000

Wspaniałe obcinanie męskie Informacja o ofercie:
Zadbane, stylowo przycięte włosy to najlepsza wizytówka każdego mężczyzny. Pamiętaj, że strzyżenie męskie to nie tylko maszynka, to też nożyczki, mycie, tuszowanie siwizny lub modelowanie włosów dla zdobycia jak najlepszego rezultatu. Usługi fryzjerskie dedykowane dla mężczyzn to nie tylko usługi ścinania czy układania włosów oraz brody, w dzisiejszych czasach to też mycie włosów, ich farbowanie lub subtelne przyciemnianie siwizny. Fachowe strzyżenie męskie to taki typ usługi, z której powinno się korzystać.
Usługa strzyżenia męskiego jest wbrew pozorom wymagającą usługą. Wprawdzie krótkie włosy obcina się zwykle prędzej acz poprawnie przyrządzona fryzura nadaje właściwy kształt głowie a w następstwie tego bardzo wpływa na ogólny wizerunek twarzy tudzież figury. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże lecz także radzi oraz należycie dobiera wariant strzyżenia do kształtu głowy jak również twarzy klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: