Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Wyborne strzyżenie męskie

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
03-106 Warszawa> Anecińska 18
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
660 732 215

Wyborne strzyżenie męskie Informacja o ofercie:
Jeżeli zależy ci na atrakcyjnej fryzurze, nie oszczędzaj na strzyżeniu włosów. Stawiając na jakość, możesz liczyć na świetną fryzurę doskonale dopasowaną do twojego osobistego stylu. męskie strzyżenie chociaż w dzisiejszych czasach nierzadko sprowadzane do podcinania włosów za pomoca maszynki, w pełni profesjonalnym wydaniu nigdy nie powinno obyć się bez udziału nożyczek, które nadadzą fryzurze ostatecznego kształtu. Pragniesz modnie wyglądać, wybierz fryzjera męskiego, który zna się na swoim fachu.
Strzyżenie męskie jest wbrew ogólnemu sądzeniu trudną usługą. Wprawdzie krótkie włosy strzyże się najczęściej prędzej aczkolwiek przyzwoicie wymodelowana fryzura nadaje poprawny kontur głowie a wobec tego niezmiernie wpływa na globalny wizerunek twarzy oraz postawy. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże lecz również radzi oraz właściwie łączy model cięcia do kształtu głowy oraz buzi klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: