Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Rzetelne obcinanie męskie

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
02-681 Warszawa> al. Wyścigowa 14 / 7
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
531 111 193

Rzetelne obcinanie męskie Informacja o ofercie:
Zadbane, elegancko obcięte włosy to najlepsza wizytówka każdego mężczyzny. Modną fryzurę wykonasz w wyspecjalizowanym salonie fryzjerskim, gdzie przede wszystkim skupia się na jakości usługi, a nie wyłącznie na jej cenie. Profesjonalne strzyżenie to głównie biegłość fryzjera do doboru takiej fryzury, która będzie pasowała do danego mężczyzny, będzie przydawała mu wdzięku i dyskretnej klasy. Profesjonalne strzyżenie męskie to taki typ usługi, z której warto korzystać.
Strzyżenie męskie jest mimo powszechnemu twierdzeniu trudną usługą. Choć krótkie włosy przycina się najczęściej szybciej jednakowoż odpowiednio przyrządzona fryzura nadaje zharmonizowany kontur głowie a stąd niezmiernie wpływa na całościowy wygląd twarzy tudzież postawy. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże lecz także doradza jak również akuratnie dobiera sposób cięcia do kształtu głowy jak również twarzy mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: