Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Wyśmienite cięcie męskie

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
41-209 Sosnowiec> Kiepury 49 / 7
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
515 520 420

Wyśmienite cięcie męskie Informacja o ofercie:
Zadbaj o swój wizerunek nie tylko w kwestii stroju, lecz także atrakcyjnej fryzury. Korzystając z usług zdolnych fryzjerów możesz liczyć na modną fryzurę dobraną do twojego stylu jak również twojej fizjonomii. Strzyżenie męskie chociaż współcześnie bardzo często sprowadzane do podcinania włosów maszynką, w pełni fachowym wydaniu w żadnym wypadku nie powinno obyć się bez udziału nożyczek, które nadadzą fryzurze ostatecznego kształtu. Na męskim strzyżeniu nie warto oszczędzać, zwłaszcza gdy chcesz nosić stylową fryzurę.
Strzyżenie mężczyzn jest mimo generalnemu mniemaniu trudną usługą. Chociaż krótkie włosy przycina się z reguły szybciej jednakże odpowiednio przygotowana fryzura nadaje poprawny kształt głowie a stąd bardzo wpływa na globalny wygląd twarzy oraz postury. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże lecz także radzi i prawidłowo łączy typ strzyżenia do kształtu głowy jak również buzi mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: