Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
64-000 Kościan> ks. Surzyńskiego 40
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
65 511 40 67

Fenomenalne cięcie mężczyzn Informacja o ofercie:
Zadbaj o swój wizerunek nie tylko w kwestii stroju, ale też atrakcyjnej fryzury. Gdy stawiasz na jakość, możesz liczyć na piękną fryzurę idealnie dopasowaną do twojego osobistego stylu. męskie strzyżenie chociaż obecnie nader często ograniczane do podcinania włosów maszynką, w pełni zawodowym wydaniu nigdy nie powinno obyć się bez udziału nożyczek, które przydadzą fryzurze ostatecznego kształtu. Chcesz interesująco wyglądać, wybierz fryzjera męskiego, który zna się na swoim fachu.
Strzyżenie męskie jest pomimo globalnemu wierzeniu wymagającą usługą. Chociaż krótkie włosy przycina się w większości wypadków prędzej aczkolwiek prawidłowo przygotowana fryzura nadaje zharmonizowany formę głowie a dlatego niezmiernie wpływa na całościowy wizerunek twarzy i postury. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże ale także radzi a także odpowiednio dobiera odmianę cięcia do kształtu głowy i twarzy klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: