Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
49-300 Brzeg> Wrocławska 14
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
77 404 52 22

Wyśmienite obcinanie męskie Informacja o ofercie:
Zasadnicze przymioty wykwintnego mężczyzny to szykowna odzież, porządne obuwie oraz modna fryzura. Wprawne strzyżenie maszynką oraz nożyczkami, a także pozostałe usługi fryzjerskie to podstawa, jeżeli pragniesz się porządnie prezentować w każdej sytuacji. Jeśli zależy ci na pięknej fryzurze, warto zainwestować w usługi doświadczonego fryzjera, który poza obsługą klasycznej maszynki, po mistrzowsku radzi sobie też z nożyczkami i grzebieniem, a przy szczególnych okazjach także z brzytwą. Elegancki mężczyzna dba o swoje włosy, tym samym korzysta z usług profesjonalnych fryzjerów.
Strzyżenie mężczyzn jest wbrew pozorom wymagającą usługą. Co prawda krótkie włosy obcina się zwykle prędzej jednakowoż dobrze przygotowana fryzura nadaje należyty kontur głowie a więc bardzo wpływa na globalny wizerunek twarzy i figury. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże ale także radzi jak również właściwie dobiera typ strzyżenia do kształtu głowy jak również twarzy klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: