Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
87-800 Włocławek> Armii Krajowej 29d
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
516 075 179

Zniewalające strzyżenie mężczyzn Informacja o ofercie:
Zadbaj o swój wygląd nie tylko w kwestii stroju, lecz również atrakcyjnej fryzury. Korzystając z usług uzdolnionych fryzjerów możesz liczyć na modną fryzurę pasującą do twojego stylu i twojej fizjonomii. Usługi fryzjerskie dedykowane dla mężczyzn to nie tylko usługi obcinania lub układania włosów i brody, dzisiaj to także mycie włosów, ich farbowanie bądź subtelne przyciemnianie siwizny. Jeśli zależy ci na niebanalnej fryzurze, nie oszczędzaj na strzyżeniu.
Usługa strzyżenia męskiego jest mimo ogólnemu sądzeniu trudną usługą. Co prawda krótkie włosy przycina się najczęściej szybciej jednak prawidłowo przygotowana fryzura nadaje dostosowany kształt głowie a tym samym bardzo wpływa na całościowy wizerunek twarzy oraz postawy. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże ale dodatkowo radzi i prawidłowo łączy rodzaj strzyżenia do kształtu głowy i twarzy mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: