Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
30-682 Kraków> Spółdzielców 3
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
12 655 27 62

Znakomite strzyżenie męskie Informacja o ofercie:
Zasadnicze przymioty wykwintnego mężczyzny to szykowna odzież, zadbane buty i modna fryzura. Korzystając z usług uzdolnionych fryzjerów możesz liczyć na modną fryzurę dobraną do twojego stylu jak również twojej twarzy. Usługi fryzjerskie dedykowane dla mężczyzn to nie tylko usługi obcinania lub modelowania włosów i brody, obecnie to też mycie włosów, ich farbowanie czy subtelne przyciemnianie siwizny. Na męskim strzyżeniu nie warto oszczędzać, zwłaszcza kiedy pragniesz mieć modną fryzurę.
Strzyżenie mężczyzn jest wbrew generalnemu sądzeniu trudną usługą. Choć krótkie włosy obcina się przeważnie szybciej lecz odpowiednio wymodelowana fryzura nadaje dopasowany kontur głowie a tym samym niezmiernie wpływa na generalny wygląd twarzy i postury. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże ale również radzi oraz poprawnie łączy rodzaj strzyżenia do kształtu głowy oraz twarzy klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: