Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Cudowne obcinanie męskie

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
63-500 Ostrzeszów> Henryka Sienkiewicza 10 / 2
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
62 594 20 11

Cudowne obcinanie męskie Informacja o ofercie:
Każdy dbający o siebie mężczyzna winien zadbać o modne ubranie oraz szykowną fryzurę. Korzystając z usług uzdolnionych fryzjerów możesz liczyć na modną fryzurę pasującą do twojego stylu i twojej fizjonomii. Profesjonalne strzyżenie to w pierwszej kolejności zdolność fryzjera do wyboru takiej fryzury, która będzie pasowała danemu mężczyźnie, będzie przydawała mu uroku i dyskretnej klasy. Chcesz interesująco wyglądać, wybierz fryzjera męskiego, który zna się na swoim fachu.
Usługa strzyżenia męskiego jest wbrew generalnemu twierdzeniu trudną usługą. Chociaż krótkie włosy obcina się na ogół prędzej jednakowoż przyzwoicie wymodelowana fryzura nadaje dobry kontur głowie a skutkiem tego bardzo wpływa na globalny wygląd twarzy oraz sylwetki. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże ale także doradza a także akuratnie dobiera typ cięcia do kształtu głowy i twarzy mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: