Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
98-220 Zduńska Wola> Szadkowska 7
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
881 301 429

Najlpesze obcinanie mężczyzn Informacja o ofercie:
Zadbane, zgrabnie ostrzyżone włosy to najlepsza wizytówka każdego mężczyzny. Miej na uwadze, iż męskie strzyżenie to nie tylko maszynka, to również nożyczki, mycie, tuszowanie siwizny lub modelowanie włosów dla osiągnięcia jak najlepszego rezultatu. Usługi fryzjerskie dedykowane mężczyznom to nie tylko usługi ścinania lub modelowania włosów i brody, obecnie to również mycie włosów, ich farbowanie bądź subtelne przyciemnianie siwizny. Jeśli zależy ci na modnej fryzurze, nie oszczędzaj na strzyżeniu.
Usługa strzyżenia męskiego jest pomimo ogólnemu mniemaniu wymagającą usługą. Owszem krótkie włosy obcina się zazwyczaj prędzej pomimo tego przyzwoicie wymodelowana fryzura nadaje należyty kontur głowie a w związku z tym niezmiernie wpływa na całkowity wygląd twarzy i sylwetki. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże lecz także doradza a także odpowiednio łączy formę cięcia do kształtu głowy jak również buzi klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: