Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
08-400 Garwolin> Senatorska 15
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
25 682 31 00

Fenomenalne strzyżenie męskie Informacja o ofercie:
Każdy dbający o siebie mężczyzna winien zadbać o modne ubranie i gustowną fryzurę. Korzystając z usług zdolnych fryzjerów możesz liczyć na elegancką fryzurę dobraną do twojego stylu oraz twojej fizjonomii. Jeżeli zależy ci na pięknej fryzurze, warto zainwestować w usługi profesjonalnego fryzjera, który poza obsługą klasycznej maszynki, imponująco radzi sobie także z nożyczkami oraz grzebieniem, a przy wyjątkowych okazjach także z brzytwą. Elegancki mężczyzna dba o swoje włosy, tym samym korzysta z usług zawodowych fryzjerów.
Strzyżenie męskie jest wbrew pozorom wymagającą usługą. Co prawda krótkie włosy strzyże się najczęściej szybciej acz dobrze przygotowana fryzura nadaje zharmonizowany kontur głowie a toteż niezmiernie wpływa na generalny wizerunek twarzy tudzież figury. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże ale również radzi jak również stosownie dobiera odmianę cięcia do kształtu głowy oraz buzi mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: