Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
66-400 Gorzów Wielkopolski> Marcinkowskiego 90
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
500 223 359

Kapitalne strzyżenie męskie Informacja o ofercie:
Fundamentalne przymioty gustownego mężczyzny to stylowa odzież, zadbane buty i modna fryzura. Miej na uwadze, iż strzyżenie męskie to nie tylko maszynka, to również nożyczki, mycie, tuszowanie siwizny lub modelowanie włosów dla uzyskania jak najlepszego efektu. Usługi fryzjerskie dedykowane dla mężczyzn to nie tylko usługi obcinania czy modelowania włosów i brody, współcześnie to również mycie włosów, ich farbowanie albo delikatne przyciemnianie siwizny. Na strzyżeniu męskim nie warto oszczędzać, szczególnie kiedy pragniesz posiadać modną fryzurę.
Strzyżenie męskie jest wbrew pozorom wymagającą usługą. Choć krótkie włosy obcina się w większości wypadków szybciej niemniej prawidłowo przygotowana fryzura nadaje dostosowany formę głowie a tym samym bardzo wpływa na generalny wygląd twarzy i postawy. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże ale także radzi a także trafnie łączy odmianę strzyżenia do kształtu głowy a także buzi klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: