Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
05-500 Piaseczno> Jaspisowa 2
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
22 750 71 21

Fenomenalne przycinanie męskie Informacja o ofercie:
Jeżeli zależy ci na modnej fryzurze, nie oszczędzaj na obcinaniu włosów. Gdy stawiasz na jakość, możesz liczyć na piękną fryzurę doskonale dobraną do twojego osobistego stylu. Usługi fryzjerskie dedykowane mężczyznom to nie tylko usługi strzyżenia lub modelowania włosów i brody, w dzisiejszych czasach to również mycie włosów, ich farbowanie czy delikatne przyciemnianie siwizny. Na strzyżeniu męskim nie warto oszczędzać, szczególnie kiedy chcesz nosić modną fryzurę.
Strzyżenie męskie jest wbrew pozorom wymagającą usługą. Chociaż krótkie włosy przycina się z reguły szybciej acz poprawnie przygotowana fryzura nadaje dopasowany kontur głowie a toteż wybitnie wpływa na ogólny wizerunek twarzy tudzież figury. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże lecz także doradza jak również poprawnie łączy wersję strzyżenia do kształtu głowy a także twarzy mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: