Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
87-100 Toruń> Kościuszki 41/47
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
56 623 17 99

Wyborne przycinanie mężczyzn Informacja o ofercie:
Każdy dbający o siebie mężczyzna powinien zadbać o modny ubiór a także szykowną fryzurę. Wprawne strzyżenie nożyczkami i maszynką, a także inne usługi fryzjerskie to podstawa, jeżeli chcesz się odpowiednio prezentować w każdej sytuacji. Usługi wprawnego strzyżenia mężczyzn w dużym stopniu zależą od doświadczenia i osobistych zręczności fryzjera, który umie operować nie tylko maszynką, lecz także nożyczkami, a nierzadko nawet brzytwą. Chcesz atrakcyjnie wyglądać, wybierz fryzjera męskiego, który zna się na swoim fachu.
Usługa strzyżenia męskiego jest wbrew publicznemu twierdzeniu wymagającą usługą. Owszem krótkie włosy skraca się przeważnie prędzej jednakowoż należycie przyrządzona fryzura nadaje dopasowany kontur głowie a w związku z tym niezmiernie wpływa na globalny wizerunek twarzy tudzież postawy. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże ale również doradza a także należycie łączy typ cięcia do kształtu głowy a także twarzy mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: