Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
43-100 Tychy> al. marsz. Piłsudskiego 45
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
32 328 30 40

Doskonałe obcinanie mężczyzn Informacja o ofercie:
Zadbane, stylowo przycięte włosy to najlepsza wizytówka każdego mężczyzny. Miej na uwadze, że strzyżenie męskie to nie tylko maszynka, to również nożyczki, mycie, ukrywanie siwizny czy modelowanie włosów dla zdobycia jak najlepszego rezultatu. Wprawne strzyżenie to głównie uzdolnienie fryzjera do doboru takiej fryzury, która będzie pasowała danemu mężczyźnie, będzie dodawała mu wdzięku i dyskretnej klasy. Na męskim strzyżeniu nie warto oszczędzać, zwłaszcza kiedy pragniesz mieć modną fryzurę.
Usługa strzyżenia męskiego jest wbrew pozorom trudną usługą. Chociaż krótkie włosy przycina się z reguły szybciej jednakowoż prawidłowo przygotowana fryzura nadaje pasujący kontur głowie a z tej przyczyny bardzo wpływa na ogólny wizerunek twarzy tudzież postawy. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże ale także radzi jak również należycie dobiera model cięcia do kształtu głowy jak również buzi mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: