Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
62-300 Września> Słowackiego 30a
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
662 927 648

Wspaniałe przycinanie męskie Informacja o ofercie:
Elementarne atrybuty wykwintnego mężczyzny to stylowy strój, zadbane obuwie a także modna fryzura. Wprawne strzyżenie maszynką i nożyczkami, a także inne usługi fryzjerskie to podstawa, jeśli pragniesz się dobrze prezentować w każdej sytuacji. Strzyżenie męskie chociaż dziś bardzo często ograniczane do podcinania włosów maszynką, w pełni zawodowym wydaniu nigdy nie powinno obyć się bez udziału nożyczek, które nadadzą fryzurze ostatecznego kształtu. Profesjonalne strzyżenie męskie to taki rodzaj usługi, z której powinno się korzystać.
Strzyżenie mężczyzn jest wbrew pozorom wymagającą usługą. Owszem krótkie włosy obcina się przeważnie prędzej niemniej jednak należycie wymodelowana fryzura nadaje dobry formę głowie a dlatego wybitnie wpływa na globalny wizerunek twarzy oraz sylwetki. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże ale również doradza i akuratnie dobiera formę cięcia do kształtu głowy i twarzy klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: