Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
20-060 Lublin> Poniatowskiego 4
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
81 533 56 13

Wyróżniające cięcie męskie Informacja o ofercie:
Zadbaj o swój wizerunek nie tylko w kwestii stroju, ale też atrakcyjnej fryzury. Nie zapominaj, że strzyżenie męskie to nie tylko maszynka, to też nożyczki, mycie, tuszowanie siwizny bądź modelowanie włosów dla osiągnięcia jak najlepszego efektu. Wprawne strzyżenie to w pierwszej kolejności biegłość fryzjera do wyboru takiej fryzury, która będzie pasowała do danego mężczyzny, będzie przydawała mu szyku i dyskretnej klasy. Na męskim strzyżeniu nie opłaca się oszczędzać, szczególnie kiedy chcesz posiadać stylową fryzurę.
Strzyżenie mężczyzn jest wbrew globalnemu wierzeniu trudną usługą. Choć krótkie włosy obcina się z reguły szybciej ale porządnie przygotowana fryzura nadaje poprawny kształt głowie a w związku z tym niezmiernie wpływa na ogólny wygląd twarzy a także sylwetki. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże ale również radzi oraz stosownie łączy typ cięcia do kształtu głowy i buzi mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: