Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Najlpesze cięcie mężczyzn

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
59-305 Rudna> Wesoła 5
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
76 831 59 15

Najlpesze cięcie mężczyzn Informacja o ofercie:
Jeżeli zależy ci na atrakcyjnej fryzurze, nie oszczędzaj na strzyżeniu włosów. Pamiętaj, że męskie strzyżenie to nie tylko maszynka, to także nożyczki, mycie, ukrywanie siwizny lub modelowanie włosów dla zdobycia jak najlepszego rezultatu. Profesjonalne strzyżenie to głównie uzdolnienie fryzjera do wyboru takiej fryzury, która będzie pasowała do danego mężczyzny, będzie przydawała mu szyku i dyskretnej klasy. Szykowny mężczyzna dba o swoje włosy, toteż korzysta z usług zawodowych fryzjerów.
Strzyżenie męskie jest pomimo globalnemu twierdzeniu trudną usługą. Wprawdzie krótkie włosy strzyże się w większości wypadków szybciej ale porządnie przyrządzona fryzura nadaje należyty formę głowie a tym samym wybitnie wpływa na całościowy wizerunek twarzy a także figury. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże ale również doradza i prawidłowo dobiera typ cięcia do kształtu głowy a także buzi mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: