Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
50-376 Wrocław> Hoene-Wrońskiego 14d
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:

Imponujące cięcie mężczyzn Informacja o ofercie:
Fundamentalne aspekty eleganckiego mężczyzny to szykowna odzież, porządne obuwie oraz modna fryzura. Precyzyjne strzyżenie nożyczkami oraz maszynką, a jak również inne usługi fryzjerskie to podstawa, jeśli chcesz się porządnie prezentować w każdej sytuacji. Strzyżenie męskie chociaż w dzisiejszych czasach nagminnie sprowadzane do podcinania włosów maszynką, w pełni profesjonalnym wydaniu w żadnym razie nie powinno obyć się bez udziału nożyczek, które przydadzą fryzurze ostatecznego szlifu. Profesjonalne strzyżenie męskie to taki typ usługi, z której powinno się korzystać.
Usługa strzyżenia męskiego jest wbrew pozorom wymagającą usługą. Chociaż krótkie włosy strzyże się z reguły szybciej niemniej jednak przyzwoicie przyrządzona fryzura nadaje dobry formę głowie a tym samym wybitnie wpływa na generalny wizerunek twarzy i sylwetki. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże ale również doradza jak również właściwie łączy formę strzyżenia do kształtu głowy jak również twarzy mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: