Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Wyborne obcinanie męskie

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
12-200 Pisz> 1 Maja 7a
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
501 663 677

Wyborne obcinanie męskie Informacja o ofercie:
Zadbane, zgrabnie ostrzyżone włosy to najlepsza wizytówka każdego mężczyzny. Miej na uwadze, że męskie strzyżenie to nie tylko maszynka, to również nożyczki, mycie, ukrywanie siwizny czy modelowanie włosów dla uzyskania jak najlepszego rezultatu. Profesjonalne strzyżenie to głównie zdolność fryzjera do wyboru takiej fryzury, która będzie pasowała do danego mężczyzny, będzie przydawała mu wdzięku i dyskretnej elegancji. Profesjonalne strzyżenie męskie to ten typ usługi, z której warto korzystać.
Strzyżenie męskie jest wbrew powszechnemu wierzeniu wymagającą usługą. Chociaż krótkie włosy obcina się przeważnie szybciej niemniej odpowiednio przyrządzona fryzura nadaje dostosowany kształt głowie a więc bardzo wpływa na globalny wygląd twarzy a także figury. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże ale również doradza jak również porządnie dobiera wariant cięcia do kształtu głowy a także twarzy mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: