Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
799 073 447

Najlpesze przycinanie męskie Informacja o ofercie:
Zadbaj o swój image nie tylko w kwestii ubioru, ale też atrakcyjnej fryzury. Stylową fryzurę wykonasz w wyspecjalizowanym zakładzie fryzjerskim, gdzie przede wszystkim koncentruje się na jakości usługi, a nie wyłącznie na jej cenie. Jeżeli zależy ci na idealnej fryzurze, warto zainwestować w usługi profesjonalnego fryzjera, który poza umiejętnością obsługi klasycznej maszynki, doskonale radzi sobie też z nożyczkami oraz grzebieniem, a przy specjalnych okazjach również z brzytwą. Jeśli zależy ci na niebanalnej fryzurze, nie oszczędzaj na strzyżeniu.
Strzyżenie męskie jest wbrew pozorom wymagającą usługą. Choć krótkie włosy obcina się przeważnie prędzej jednakże przyzwoicie wymodelowana fryzura nadaje pasujący kształt głowie a z tej przyczyny bardzo wpływa na generalny wygląd twarzy i figury. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże lecz także radzi oraz stosownie dobiera formę strzyżenia do kształtu głowy i twarzy klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: