Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
22-300 Krasnystaw> Okrzei 1 b
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
505 132 738

Perfekcyjne cięcie mężczyzn Informacja o ofercie:
Zadbane, zgrabnie obcięte włosy to najlepsza wizytówka każdego mężczyzny. Wprawne strzyżenie nożyczkami i maszynką, a jak również pozostałe usługi fryzjerskie to podstawa, jeśli chcesz się odpowiednio prezentować w każdej sytuacji. Usługi fryzjerskie dedykowane dla mężczyzn to nie tylko usługi obcinania czy układania włosów i brody, w dzisiejszych czasach to też mycie włosów, ich farbowanie czy też subtelne przyciemnianie siwizny. Chcesz interesująco wyglądać, wybierz fryzjera męskiego, który zna się na swoim fachu.
Usługa strzyżenia męskiego jest wbrew pozorom trudną usługą. Co prawda krótkie włosy obcina się zazwyczaj szybciej ale dobrze przygotowana fryzura nadaje pasujący formę głowie a stąd wybitnie wpływa na globalny wygląd twarzy i postawy. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże ale dodatkowo radzi i porządnie dobiera formę cięcia do kształtu głowy oraz buzi klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: