Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
35-045 Rzeszów> Hetmańska 29 / 15
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
662 131 970

Kapitalne przycinanie mężczyzn Informacja o ofercie:
Jeśli zależy ci na atrakcyjnej fryzurze, nie oszczędzaj na obcinaniu włosów. Precyzyjne strzyżenie nożyczkami oraz maszynką, a jak również inne usługi fryzjerskie to podstawa, jeżeli chcesz się odpowiednio prezentować w każdej sytuacji. Usługi profesjonalnego strzyżenia mężczyzn w dużym stopniu zależą od obeznania oraz indywidualnych zdolności fryzjera, który potrafi operować nie tylko maszynką, ale też nożyczkami, a często nawet brzytwą. Profesjonalne strzyżenie męskie to taki rodzaj usługi, z której warto korzystać.
Usługa strzyżenia męskiego jest wbrew pozorom wymagającą usługą. Co prawda krótkie włosy skraca się przeważnie prędzej niemniej poprawnie przygotowana fryzura nadaje pasujący kontur głowie a toteż wybitnie wpływa na całkowity wizerunek twarzy oraz figury. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże lecz dodatkowo doradza a także stosownie dobiera rodzaj strzyżenia do kształtu głowy jak również twarzy klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: