Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
37-300 Leżajsk> Skłodowskiej-Curie 4a
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
17 242 62 82

Najlpesze przycinanie mężczyzn Informacja o ofercie:
Każdy szarmancki mężczyzna powinien zadbać o modny ubiór jak również szykowną fryzurę. Korzystając z usług uzdolnionych fryzjerów możesz liczyć na elegancką fryzurę dobraną do twojego stylu a także twojej twarzy. Jeśli zależy ci na pięknej fryzurze, warto zainwestować w usługi kompetentnego fryzjera, który poza umiejętnością obsługi klasycznej maszynki, wspaniale radzi sobie też z nożyczkami oraz grzebieniem, a przy szczególnych okazjach także z brzytwą. Jeśli zależy ci na modnej fryzurze, nie oszczędzaj na strzyżeniu.
Strzyżenie męskie jest wbrew pozorom wymagającą usługą. Choć krótkie włosy przycina się z reguły szybciej ale prawidłowo przygotowana fryzura nadaje należyty kształt głowie a tym samym niezmiernie wpływa na globalny wizerunek twarzy oraz figury. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże lecz dodatkowo doradza jak również prawidłowo łączy typ cięcia do kształtu głowy i twarzy klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: