Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Dobre strzyżenie mężczyzn

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
80-438 Gdańsk> Wallenroda 11a
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
507 116 591

Dobre strzyżenie mężczyzn Informacja o ofercie:
Jeśli zależy ci na modnej fryzurze, nie oszczędzaj na obcinaniu włosów. Precyzyjne strzyżenie nożyczkami oraz maszynką, a jak również pozostałe usługi fryzjerskie to podstawa, jeśli chcesz się odpowiednio prezentować w każdej sytuacji. Profesjonalne strzyżenie to głównie uzdolnienie fryzjera do wyboru takiej fryzury, która będzie pasowała danemu mężczyźnie, będzie dodawała mu szyku i dyskretnej klasy. Gustowny mężczyzna dba o swoje włosy, dlatego korzysta z usług profesjonalnych fryzjerów.
Strzyżenie mężczyzn jest wbrew globalnemu sądzeniu wymagającą usługą. Co prawda krótkie włosy strzyże się przeważnie prędzej aczkolwiek odpowiednio przygotowana fryzura nadaje odpowiedni kontur głowie a tym samym wybitnie wpływa na ogólny wygląd twarzy a także postury. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże lecz dodatkowo radzi jak również porządnie łączy formę cięcia do kształtu głowy a także twarzy mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: