Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
05-200 Wołomin> 1 Maja 5a
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
515 620 148

Wyróżniające przycinanie męskie Informacja o ofercie:
Kluczowe aspekty gustownego mężczyzny to stylowa odzież, zadbane obuwie jak również modna fryzura. Modną fryzurę wykonasz w wyspecjalizowanym zakładzie fryzjerskim, gdzie w pierwszym rzędzie koncentruje się na jakości usługi, a nie wyłącznie na jej cenie. Usługi profesjonalnego strzyżenia mężczyzn w największym stopniu zależą od doświadczenia oraz osobistych umiejętności fryzjera, który umie manewrować nie tylko maszynką, lecz także nożyczkami, a nierzadko również brzytwą. Pragniesz modnie wyglądać, wybierz fryzjera męskiego, który zna się na swoim fachu.
Strzyżenie męskie jest wbrew generalnemu mniemaniu trudną usługą. Owszem krótkie włosy strzyże się przeważnie prędzej niemniej porządnie przygotowana fryzura nadaje zharmonizowany formę głowie a wskutek tego niezmiernie wpływa na całkowity wygląd twarzy i postawy. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże lecz także doradza oraz akuratnie łączy wariant cięcia do kształtu głowy a także buzi mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: