Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Cudowne przycinanie męskie

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
71-795 Szczecin> Duńska 74
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
91 482 43 07

Cudowne przycinanie męskie Informacja o ofercie:
Każdy elegancki mężczyzna powinien zadbać o modne ubranie jak również stylową fryzurę. Stawiając na jakość, możesz liczyć na świetną fryzurę perfekcyjnie dopasowaną do twojego osobistego stylu. Usługi profesjonalnego strzyżenia mężczyzn w dużym stopniu zależą od wprawy oraz indywidualnych zdolności fryzjera, który potrafi manewrować nie tylko maszynką, lecz też nożyczkami, a często nawet brzytwą. Na strzyżeniu męskim nie opłaca się oszczędzać, zwłaszcza gdy chcesz mieć stylową fryzurę.
Strzyżenie mężczyzn jest wbrew pozorom trudną usługą. Co prawda krótkie włosy strzyże się przeważnie prędzej jednakowoż należycie przygotowana fryzura nadaje poprawny kontur głowie a stąd niezmiernie wpływa na generalny wizerunek twarzy a także postury. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże lecz również radzi oraz porządnie łączy sposób strzyżenia do kształtu głowy i twarzy klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: