Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
03-439 Warszawa> Bródnowska 2
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
22 618 23 82

Wyróżniające strzyżenie mężczyzn Informacja o ofercie:
Każdy szarmancki mężczyzna winien zadbać o modne ubranie jak również gustowną fryzurę. Pamiętaj, iż męskie strzyżenie to nie tylko maszynka, to również nożyczki, mycie, ukrywanie siwizny bądź modelowanie włosów dla uzyskania jak najlepszego rezultatu. Strzyżenie męskie choć obecnie nader często sprowadzane do podcinania włosów maszynką, w pełni fachowym wydaniu w żadnym razie nie powinno obyć się bez udziału nożyczek, które nadadzą fryzurze ostatecznego kształtu. Fachowe strzyżenie męskie to taki typ usługi, z której warto korzystać.
Usługa strzyżenia męskiego jest wbrew pozorom wymagającą usługą. Choć krótkie włosy przycina się z reguły prędzej jakkolwiek porządnie przyrządzona fryzura nadaje poprawny kształt głowie a toteż wybitnie wpływa na globalny wizerunek twarzy a także sylwetki. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże ale także doradza a także porządnie dobiera wariant cięcia do kształtu głowy oraz buzi mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: