Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Rzetelne cięcie mężczyzn

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
35-513 Rzeszów> Ślusarczyka 2
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
604 137 234

Rzetelne cięcie mężczyzn Informacja o ofercie:
Istotne aspekty wytwornego mężczyzny to szykowna odzież, zadbane obuwie jak również modna fryzura. Wprawne strzyżenie nożyczkami i maszynką, a jak również pozostałe usługi fryzjerskie to podstawa, jeśli chcesz się dobrze prezentować w każdej sytuacji. Usługi wprawnego strzyżenia mężczyzn w dużym stopniu zależą od wprawy oraz osobistych zdolności fryzjera, który umie manewrować nie tylko maszynką, ale też nożyczkami, a często nawet brzytwą. Elegancki mężczyzna dba o swoje włosy, toteż korzysta z usług zawodowych fryzjerów.
Usługa strzyżenia męskiego jest pomimo powszechnemu wierzeniu trudną usługą. Choć krótkie włosy obcina się zwykle szybciej lecz prawidłowo wymodelowana fryzura nadaje dobry formę głowie a w związku z tym wybitnie wpływa na ogólny wygląd twarzy i sylwetki. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże ale również doradza a także właściwie łączy rodzaj cięcia do kształtu głowy oraz twarzy klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: