Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Wyborne cięcie mężczyzn

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
34-300 Żywiec> Kraszewskiego 8
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
33 860 21 64

Wyborne cięcie mężczyzn Informacja o ofercie:
Jeżeli zależy ci na atrakcyjnej fryzurze, nie oszczędzaj na strzyżeniu włosów. Gdy stawiasz na jakość, możesz liczyć na rewelacyjną fryzurę po mistrzowsku dobraną do twojego indywidualnego stylu. Usługi fryzjerskie dedykowane mężczyznom to nie tylko usługi ścinania lub modelowania włosów oraz brody, dzisiaj to też mycie włosów, ich farbowanie albo delikatne przyciemnianie siwizny. Jeżeli zależy ci na pięknej fryzurze, nie oszczędzaj na strzyżeniu.
Strzyżenie męskie jest wbrew pozorom trudną usługą. Chociaż krótkie włosy przycina się w większości wypadków prędzej jednak porządnie przyrządzona fryzura nadaje zharmonizowany kształt głowie a wobec tego wybitnie wpływa na generalny wygląd twarzy tudzież sylwetki. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże lecz także radzi jak również trafnie łączy model strzyżenia do kształtu głowy a także buzi mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: